כרמי יוסף
דף הבית| ועדות| מרכז קהילתי| מכבי ונוער| טלפונים| עסקים| לזכרם| צור קשר| English
יום שישי, 18/04/2014

לזכרם - נזכור את הנופלים


סגן ארונוביץ דניאל

בן למריאנה ולאון, אח ליותם ויעל. נולד ביום י' בכסלו תשמ"ב (6.12.1981)  בגבעתיים.  כשמלאו לו ארבע שנים עברה המשפחה לנחלת יהודה ובשנת 1990 הגיעה לכרמי יוסף, כאן בנו ביתם וכאן גם התעצבה דמותו של דניאל.

דניאל למד בבית הספר היסודי "אילון" ובבית הספר התיכון האזורי על-שם הרצוג בבית חשמונאי. את לימודיו התיכוניים סיים דניאל ללא מאמצים מיוחדים

דניאל אהב מוזיקה, את החוץ והטבע, לטייל, לנווט , לרכב על אופניים, לגלוש על הגלים או סתם להסתלבט עם חברים. דניאל אהב כדורגל והיה משחק כל שבוע ביישוב עם מי שרק אפשר.

דניאל התגייס לצה"ל בדצמבר 1999 והחל דרכו בקורס טיס. בשנת 2001 עבר ליחידה מובחרת בחיל האוויר בה שירת עד יום מותו.

ביום ו' בתשרי תשס"ג (12.9.2002) נפל סגן דניאל ארונוביץ בעת מילוי תפקידו בתאונת דרכים והוא בן עשרים-ואחת. 

http://www.izkor.gov.il/HalalKorot.aspx?id=516432


סגן משנה שפילר-רשף רוני

בת מרתה לבית וולף וגדעון. נולדה ביום ח' בטבת תשמ"ז (9.1.1987) בכרמי יוסף. הבת השלישית במושבה החדשה שנבנתה זה עתה  והוריה נמנו עם מייסדיה.  לרוני שלושה אחים מנישואין קודמים של הוריה.

בהמלצת הגננת בגן טרום-חובה דילגה רוני בגיל חמש לכיתה א' . רוני רכשה את השכלתה היסודית בבית-הספר האזורי "איילון" ואת לימודיה התיכוניים סיימה בבית-הספר האזורי "הרצוג",, במגמת פיזיקה ומחשבים.

רוני  הייתה חניכה  של תנועת הנוער "מכבי צעיר", השתתפה בקורס המדריכים הארצי של התנועה, נטלה חלק פעיל בחוג סיור והייתה שותפה לצעדות רבות שהתקיימו בכל רחבי הארץ. ובאימון הגדנ"ע  קיבלה תעודת חניך מצטיין.

רוני  נהנתה מחוגי עבודת יד, מנגינה בפסנתר ובחליל , מריקודי בלט, סטפס וג'אז.

ב-11 בינואר 2005, התגייסה רוני לחיל האוויר ושובצה בבסיס "פלמחים".  בינואר 2006 יצאה לקורס קצינים. כצוערת בבה"ד 1 (בסיס הדרכה) .

רוני נפלה בעת שירותה ביום י"ז באדר תשס"ו (17.3.2006), דקות ספורות לאחר ששבה הביתה לחופשת סוף-שבוע משבועיים בבסיס. בת תשע-עשרה הייתה בנופלה. 

http://www.izkor.gov.il/HalalKorot.aspx?id=517309


סמל ראשון שטיינברגר איתי

בן פרידה ואריק. נולד ביום כ' באייר תשמ"ה(10.5.1985) בירושלים. אח ליעל, יהונתן ויואב. אמן מלידה, יצר אמנות ומוזיקה, צילם ותיעד עד לרגעיו האחרונים. כשהיה בן שנתיים עבר עם הוריו לכרמי יוסף וכאן גדל והתחנך. 

איתי גדל כילד טבע, אוהב טיולים, משחקי כדורסל, מסיבות וחברים. ילד דומיננטי שאהב לצחוק, להשתובב ולהוביל את כל החברים לבילויים והרפתקאות. מילדות נמשך לעולם האמנות והמוזיקה. כבר בילדותו צייר ציורים, ניגן בגיטרה, ולימים התגלה כצלם מוכשר. בתקופת התיכון, הדריך בחוגי סיור. היה נווט פעיל וחבר מועדון הניווט של מודיעין. 

בראשית חודש ינואר 2004 התגייס איתי לצה"ל. את שירותו הצבאי החל בקורס טיס, ולאחר שנשר עבר כלוחם לסיירת של חטיבת השריון. איתי נתמנה לתפקיד מש''ק הסוואה.

כשפרצה מלחמת לבנון השנייה עלה איתי עם פלוגתו צפונה והשתתף בקרבות. ביום י"ח באב תשס"ו (12.8.2006), בעת שפינה פצועים תחת אש בפאתי הכפר ע'נדוריה שבדרום לבנון, נפל סמל ראשון איתי שטיינברגר והוא בן עשרים ואחת.

http://www.izkor.gov.il/HalalView.aspx?id=517438


כרמי יוסף  טלפונים: 08-9286324 , 08-9286281   agudatcy@012.net.il     vaadm@012.net.il
israelbiz- בניית אתרים