גינון

| עדכון אחרון:  21/05/2014 11:52

 

ביישוב מועסק צוות גינון מקצועי, השם לו למטרה מרכזית לטפח את השטחים הציבוריים שלנו. הגינון שלנו מאופיין בבחירת צמחייה המותאמת לאזור, כך שנצליח לחסוך במים ועם זאת נשיג גנים פורחים להנאת התושבים. 

 

 

אין אנו יכולים להגיע לכלל השטחים הציבוריים שלנו. כך שאם כל אחד מאתנו יטפח ערוגה או פיסת קרקע ציבורית בסמוך לביתו נשיג תוצאה מצויינת.

 

תושבים המוכנים לסייע בטיפוח פינות חמד ציבוריות בסמוך לביתם ונחוצה להם עזרה מתבקשים לפנות במייל לועד המקומי או באמצעות האתר. 

 

פארק על שם אלטשולר

בימים אלה מסתיימות העבודות להקמת פארק על שם אלטושלר במורדות הגבעה לכיוון הבריכה. מר אלטשולר ז"ל היה ממקמי הישוב, כיהן שנים רבות כיו"ר הוועדים ותרם תרומה נכרת לבניית וטיפוח היישוב. 

 

העבודות כללו הקמת שבילי הליכה בגבעה, טרסות ושימור אקולוגי קפדני של הצמחים שנשתלו. 

 

במקום הותקנו גם שולחנות וספסלי ישיבה בפינות הצל.

 

הפארק הוקם בעזרת מימון שהתקבל במיוחד לצורך כך מאת המועצה. 

 

מיגור שיטה מכחילה

 

הקק"ל ביצעה ומבצעת עבודות נרחבות סביב הישוב למיגור עצי השיטה ולהשבת הצמחייה המקורית לאזור. השיטה היא מין פולש, המתרבה במהירות וגורם נזק רב לשטחים אליהם היא פולשת על ידי השתלטות על בית הגידול.

 

לבקשתנו, הורחבו העבודות גם לחלק מן השטחים הצמודים ליישוב ואנו מודים לקק"ל על עזרתם. במקביל אנו מבצעים גם גיזום כמיטב יכולתנו בתוככי הישוב.

אנו מבקשים את עזרתכם והצטרפותכם למיגור עצים אלה בשטחים הפרטיים ובגבולות החלקה. לאחר כריתת העצים יש למרוח על הגזעים גרלון על מנת למנוע את הצמיחה המחודשת.

 

תמונות מצורפות להודעה זו: