אביב הגיע - ועמו התחדשות!

ועד כללי (30/04/2019 17:18)

תושבים יקרים,

אנו שמחים לעדכן במספר עדכונים הנוגעים לסביבת המחייה והנוף סביבנו:

 

1. שיפור הבטיחות בדרכי גישה למרכז המסחרי - בדרכי הגישה הבאות למרכז המסחרי הותקנו שערים על מנת למנוע גישת רכבים: בכניסה שליד בית הקהילה, הנמצאת על מישור גן המשחקים החדש, בו רכבים יכולים להוות סיכון לילדים והולכי רגל (וכחלק מדרישות התקינה של הגן החדש), ובכניסה מכיוון בית הכנסת ובכניסת "בזק", זאת עקב חניית רכבים לאורך כל היום (בעיקר של עובדי העסקים) מאחורי המזכירות וקופ"ח מאוחדת.

 

אנשים בעלי מוגבלויות המבקשים להגיע לקופות החולים או לחדר הכושר, יוכלו לקבל במזכירות שלט רחוק לשימושם לפתיחת השערים, תמורת פיקדון.

 

בעלי עסקים המבקשים לפרוק או לטעון סחורה יפנו למזכירות על מנת שיפתחו להם את המחסום.

 

בעת חירום ניתן לבקש פתיחת מחסום מהסייר או מהקב"ט.

 

2. שדרוג גן המשחקים - אנו בקו הישורת האחרון לסיום עבודות השדרוג של גן המשחקים במרכז המסחרי, עם תוספת מתקנים לגילאים הרכים, בסמוך למועדון שחפים. מוזמנים להינות ממנו!

 

3. תיקון מדרכות והוספת תאורה - עבודות תשתית נרחבות לתיקון מדרכות ברחבי היישוב מבוצעות מזה מספר שבועות - לכך יתווספו גם מספר עמודי תאורה להארת אזורים חשוכים. בכל משוב ניתן לפנות למזכירות.

 

4. אביב הגיע ועמו הפריחה - גם אתם וודאי שמתם לב לפריחה הצבעונית המדהימה ברחבי היישוב שהביא עמו האביב, וגם הייעוץ המסור והמקצועי של זהבה אבן פז, בביצועו של גנן היישוב המסור. תודה לזהבה ולגנן!

 

בברכת חג אביב שמח ובטוח לכולנו,

ועד היישוב

תמונות מצורפות להודעה זו: